5,0 op Google · 30 beoordelingen

IT-beheer in Zeist
Werkplekbeheer

Op zoek naar een betrouwbaar ICT-bedrijf in Zeist? ITiseasy ontzorgt het MKB in Zeist en heel Utrecht volledig op ICT-gebied, van systeembeheer en werkplekbeheer tot helpdesk, netwerken, telefonie en Microsoft 365.

Actief in Zeist en omgeving
Geen doorverbinden
Geen verborgen kosten
5,0★
Gemiddeld op Google · 30 reviews
<0u
Gemiddelde reactietijd op e-mail
Heel NL
Remote én on-site door heel Nederland
08-17
Telefonisch direct bereikbaar op werkdagen

ICT-diensten in Zeist

Alles onder een contract, met een vaste ICT-beheerder als aanspreekpunt die uw omgeving kent.

Systeembeheer

Serverbeheer, netwerk, werkplekken en Microsoft 365: wij houden alles actueel, veilig en draaiend, en grijpen in voordat u een storing merkt.

Meer over systeembeheer →

Werkplekbeheer

Elke medewerker een veilige, actuele werkplek, op kantoor of als werkplek in de cloud. Microsoft 365, updates en beveiliging, tegen een vast bedrag per gebruiker.

Meer over werkplekbeheer →

Netwerkbeheer

Switches, routers, firewall, wifi en bekabeling. Wij brengen uw netwerk in kaart, ruimen op wat er niet hoort en houden het daarna bij.

Meer over netwerkbeheer →

Compleet ICT-beheer

Alles onder een contract en een vast aanspreekpunt: werkplekken, servers, netwerk, backup en beveiliging. Geen losse uurtjes achteraf.

Meer over compleet ict-beheer →

Cybersecurity

Beveiliging in lagen: endpoint, e-mail, DNS-filtering en meervoudige verificatie. Phishing en gijzelsoftware treffen juist het MKB.

Meer over cybersecurity →

Backup en herstel

Automatische backups van servers, bestanden en Microsoft 365, opgeslagen in Nederland en dagelijks gecontroleerd op herstelbaarheid.

Meer over backup en herstel →

IT-support en helpdesk

ICT-hulp nodig? Uw mensen bellen of mailen direct met een vast team dat uw omgeving kent. Geen callcenter, geen doorverbinden, geen wachtrij.

Meer over it-support en helpdesk →

Monitoring

Wij bewaken servers, netwerk en werkplekken doorlopend. Een volle schijf of een mislukte backup zien wij voordat u er last van heeft.

Meer over monitoring →

VoIP en bedrijfstelefonie

Zakelijk bellen via internet met een 3CX telefooncentrale. Mobiel bellen met uw zakelijke nummer, voicemail in uw mail en een keuzemenu. Uw bestaande nummers houdt u gewoon.

Meer over voip en bedrijfstelefonie →

Websites laten maken

Websites, webshops en webapplicaties op maat, zelf gebouwd in pure PHP zonder WordPress of plugins. Wij ontwerpen, bouwen, hosten en beheren alles onder een dak. Een website met vijf pagina's vanaf 895 euro.

Meer over websites laten maken →

Apps laten maken

Volledige apps voor Android en PWA-apps voor iOS. Wij ontwerpen en bouwen de app voor uw bedrijf, van eerste schets tot oplevering.

Meer over apps laten maken →
ITiseasy team aan het werk in Zeist
Persoonlijke aanpak

Geen doorverbinden.
Wie u ook belt,
wij kennen uw IT.

Bij ITiseasy kent iedereen uw omgeving. U hoeft nooit uw verhaal te herhalen of te wachten op de "juiste persoon". Wie u ook aan de lijn krijgt, u wordt direct verder geholpen.

Geen doorverbinden, iedereen helpt u direct verder
Wij kennen uw systemen door en door
Geen onnodige scripts, gewoon oplossen
Altijd via een helder contract, geen verrassingen
Plan gratis gesprek →

ICT-beheer en ICT-advies voor het MKB in Zeist

Zeist heet de Slotstad, naar Slot Zeist, dat tussen 1677 en 1686 werd gebouwd en in 1746 in handen kwam van de hernhutters. De gemeente ligt in het bosrijke gebied van de Utrechtse Heuvelrug. In Zeist neemt ITiseasy het IT-beheer van kleine en middelgrote bedrijven over, van werkplekken en Microsoft 365 tot netwerk en back-up. Wilt u een app laten ontwikkelen in Zeist, dan bouwen wij die ook: een volledige app voor Android en een PWA voor iPhone. Voor het beheer betaalt u een vaste prijs per gebruiker per maand, met één vast aanspreekpunt.

In het bosrijke oosten van Zeist ligt Bedrijvenpark Seyst, het nieuwste bedrijventerrein van de gemeente, naast de campus van de voetbalbond. Op die campus werken volgens de gemeente meer dan vijftig bedrijven samen aan vernieuwing in het voetbal, onder meer rond het verzamelen van gegevens. In de sport begint vernieuwing vaak met een eenvoudig idee voor een app: een trainer die langs het veld iets wil vastleggen, of een club die leden een eigen omgeving wil geven. Wij ontwikkelen zo'n app van het eerste ontwerp tot een werkende versie, als volledige app voor Android en als PWA voor iPhone. De gegevens komen op één plek terecht, waar u ze kunt terugzien.

Handelscentrum Dijnselburg ligt direct aan de A28 en is het grootste bedrijventerrein van Zeist, met grote en kleine bedrijven, grootschalige detailhandel en kantoren door elkaar. Voor een zaak met een showroom begint het bezoek van een klant vaak op internet: wat is er te zien, wanneer is de zaak open en hoe komt u er. Een verouderde website met een oud telefoonnummer of verkeerde openingstijden kost dan bezoekers. Wij maken een website die daarop is ingericht: snel op een telefoon, met duidelijke informatie over het assortiment, de route en de contactgegevens. Beheren wij ook uw IT, dan heeft u voor de site en de werkplekken één aanspreekpunt.

Langs de Utrechtseweg en de Driebergseweg zitten veel kantoren in oude villa's en buitenplaatsen, en vanaf station Driebergen-Zeist zijn Utrecht, Amsterdam en Schiphol rechtstreeks bereikbaar. Een deel van het team werkt thuis of onderweg, en wie op kantoor is, pakt het bureau dat vrij is. Dat gaat alleen goed als elke laptop op dezelfde manier is ingericht en er geen bestanden op één bureau-pc blijven staan. Wij beheren de laptops centraal, zetten documenten in OneDrive en SharePoint en laten iedereen inloggen met meervoudige verificatie. Wie in de villa aan een ander bureau gaat zitten, heeft na het aanmelden dezelfde bestanden, mail en instellingen.

Beheer en support voor bedrijven in Zeist doen wij grotendeels op afstand. De helpdesk is op werkdagen tussen 08:00 en 17:00 telefonisch bereikbaar, en een e-mail krijgt gemiddeld binnen het uur een antwoord van ons. Een gesprek over een app of website kan online; voor overleg op uw kantoor of werk aan apparatuur komen wij op afspraak.

In drie stappen aan de slag

Van eerste contact tot volledig ontzorgd, helder en zonder gedoe.

1

Gratis kennismakingsgesprek

Wij leren uw organisatie kennen. Welke systemen gebruikt u? Waar loopt het spaak? Volledig vrijblijvend en zonder kosten.

2

Netwerkscan & adviesrapport

Bij akkoord voeren wij een betaalde netwerkscan uit. U ontvangt een helder rapport met onze bevindingen en aanbevelingen.

3

Implementatie & volledig ontzorgd

Wij zetten alles op en u kunt zich focussen op uw bedrijf. Wij beheren, bewaken en ondersteunen, dag in, dag uit.

Start met stap 1: plan gratis gesprek

Technologieën die wij dagelijks beheren

Microsoft 365
Windows Server
Hyper-V
VMware vSphere
3CX Telefonie
Microsoft Azure
Active Directory
Exchange Online
Microsoft Teams
Windows 10/11
Backup & Herstel
Synology NAS
SQL Server

5,0 sterren, 30 Google beoordelingen

Klanten door heel Nederland waarderen de no-nonsense aanpak en snelle respons.

"Heldere communicatie, professioneel, goede service en reageren altijd snel. Onze Microsoft 365-omgeving met diverse gebruikers werkt altijd goed en veilig."

MR

Marco Rog

Local Guide

"We werken inmiddels 3,5 jaar met ITiseasy en we zijn zeer tevreden. Ze zijn professioneel, goed bereikbaar en vakbekwaam."

SS

Shekeb Saafi

Fenno Assurantiën & Hypotheken

"Een zeer betrouwbare en transparante partij! Komen afspraken altijd na, communiceren duidelijk en weten echt waar ze het over hebben."

IM

IN ZICHT Marketing

IN ZICHT Marketing

"Ze maken het altijd waar en denken altijd met me mee. Ik geef met een gerust hart alle IT-werkzaamheden uit handen."

ST

Stabilum

Stabilum

"Zeer aan te bevelen, altijd goed advies en buitengewone ideeën. Al 3 jaar klant en heel tevreden."

KY

Ken Yorukseven

Klant sinds 2018

5,0 · 30 beoordelingen via Google Reviews

IT-beheer in Zeist uitbesteden?

Plan een gratis kennismakingsgesprek en ontdek of ITiseasy de juiste IT-partner is voor uw bedrijf in Zeist, zonder verplichtingen.

Vragen over IT-beheer in Zeist

Staat uw vraag er niet bij? Bel 085 060 1337 of plan een gratis gesprek.

Wat doet ITiseasy?

ITiseasy biedt professioneel IT-beheer voor MKB door heel Nederland: werkplekbeheer, helpdesk, monitoring, VoIP-telefonie, cybersecurity en servervirtualisatie.

Werkt ITiseasy ook in Zeist?

Ja. Wij verzorgen het IT-beheer voor bedrijven in Zeist en de rest van Utrecht. Support op afstand bieden wij direct, en moet er iemand langskomen, dan komen wij.

Wij willen een app laten ontwikkelen voor onze klanten. Werkt die dan op Android en op de iPhone?

Ja, op twee manieren. Voor Android bouwen wij een volledige app die op de telefoon wordt geïnstalleerd. Voor de iPhone en iPad maken wij een PWA: een app die via de browser op het beginscherm wordt gezet en daarna opent als een gewone app, zonder omweg via een appwinkel. Beide versies werken met dezelfde gegevens. Wij beginnen met de vraag wat de app moet doen, wie hem gebruikt en welke gegevens erin komen. Moet de app gegevens uit een bestaand systeem halen, dan bekijken wij vooraf of dat systeem daar een koppeling voor heeft. Daarna bouwen wij in stappen, zodat u tussentijds kunt testen en bijsturen.

Helpt ITiseasy ook bedrijven in Den Dolder, Huis ter Heide of net buiten Zeist, bijvoorbeeld in De Bilt of Driebergen?

Ja. De gemeente Zeist telt vijf kernen: Zeist, Den Dolder, Huis ter Heide, Bosch en Duin en Austerlitz. In Den Dolder ligt bijvoorbeeld bedrijventerrein Fornhese, en in Huis ter Heide ligt Oud Zandbergen direct aan de A28. Beheer, support en app-ontwikkeling werken in al die kernen hetzelfde, net als in de buurgemeenten De Bilt, Bunnik, Utrechtse Heuvelrug, Soest en Utrecht. Het meeste werk gaat op afstand, en voor de rest maken wij een afspraak.

Hoe snel reageert ITiseasy op problemen?

De gemiddelde reactietijd op e-mail is minder dan 1 uur. Voor urgente zaken zijn we telefonisch direct bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00.

Waarin verschilt ITiseasy van andere ICT-bedrijven?

ITiseasy werkt uitsluitend via een contract. Zo weten beide partijen waar ze aan toe zijn: vaste prijzen, duidelijke afspraken, geen verborgen kosten. Ons hele team kent uw omgeving, dus u wordt altijd direct geholpen.

Heeft u een eigen systeembeheerder nodig?

Voor de meeste MKB-bedrijven niet. Een IT'er in vaste dienst is voor een klein team vaak te duur, en bij ziekte of vakantie blijft het werk liggen. Als externe ICT-beheerder nemen wij die rol over: een vast team dat uw systemen kent, voor een vast bedrag per maand. Lees meer over systeembeheer uitbesteden.

Biedt ITiseasy ook zakelijke telefonie?

Ja. Wij regelen uw telefonie via een 3CX telefooncentrale: advies, installatie, het overzetten van uw nummers en het beheer. U belt ook mobiel met uw zakelijke nummer en ontvangt voicemail in uw mail. Meer over zakelijke telefonie.

Wat kost een kennismakingsgesprek?

Het kennismakingsgesprek is volledig gratis en vrijblijvend. Pas bij een netwerkscan (die u bewust goedkeurt) worden kosten in rekening gebracht.

Ook actief rond Zeist

Zit uw bedrijf net buiten Zeist? Wij verzorgen het IT-beheer ook in deze plaatsen.

IT-beheer Amersfoort IT-beheer Leusden IT-beheer Rhenen IT-beheer Renswoude IT-beheer Veenendaal Bekijk het hele werkgebied →

Wat wij in Zeist verzorgen:

Systeembeheer Netwerkbeheer Werkplekbeheer IT-beheer uitbesteden Cybersecurity Backup en herstel Zakelijke telefonie Websites laten maken Apps laten maken